FORUM PESCUITUL - Pescar Hoinar prin Romania
Forumul pescarilor din Romania . Iti plac pestii , pescuitul , iesirile in natura ? Aici este locul tau de pe internet....Tehnici de pescuit , nade si momeli pentru pesti , scule de pescuit , barci pentru pescari , specii de pesti , discutii despre pescuit , aici le gasesti . Informatii despre balti , pesti rapitori, Delta Dunarii , pescuit pe Dunare , solunar, salau , crap , caras , stiuca , biban, voblere , twistere , lansete si mulinete pentru pescari, magazin de pescuit , retete , bors de peste , peste la gratar , peste la cuptor , plachie de peste....Pentru toti pescarii din Romania....FIR INTINS !
Lista Forumurilor Pe Tematici
FORUM PESCUITUL - Pescar Hoinar prin Romania | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUM PESCUITUL - PESCAR HOINAR PRIN ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Cosminamoraru Profile
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
30 - 80 ani
FORUM PESCUITUL - Pescar Hoinar prin Romania / POZELE MELE - PESCUIT / VALY , si nu numai , in PEISAJE  
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3
Drignei
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3056
Epic!


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Iata si fazanul care vroia sa ma incaiere !!!!!!

valy numai peisaje iata fazanul care vroia incaiere !!!!!! MEMBRU DE ONOARE

77.2KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Sau o frumusete ................

valy numai peisaje sau frumusete MEMBRU DE ONOARE

72.7KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Voi pune pozele cu stiuca aici deoarece pe balta ploua turential si nu puteam face mai multe poze . Asa ca aceste`s in .....bucatarie dupa ce am curatat aparatul de .......apa !!!

valy numai peisaje voi pune pozele stiuca aici deoarece balta ploua turential puteam face mai multe MEMBRU DE ONOARE

40.5KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
sau.............

valy numai peisaje MEMBRU DE ONOARE

39.4KB


pus acum 13 ani
   
mircea
Administrator

Din: BACAU
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1512
Mai Valy, tu inainte sa pleci d`acas,  faci cu ulcica ?
Prea vin toate la tine.
Numai ceva mosmoade, spuse printre dinti, la ceas de noapte,
ar explica, asta... 


_______________________________________
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se.
O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !

pus acum 13 ani
   
fatdaddy
Veteran

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 748
Bai Valy, sa nu uiti sa-i opresti capul ! Trofeu nene...

_______________________________________
azi maine si defibrilatoarele o sa functioneze cu fisa, sau bancnote


pus acum 13 ani
   
Modigliani
Moderator

Din: Atlantida
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8751
P-al lui sau al stiucii ???????

pus acum 13 ani
   
fatdaddy
Veteran

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 748

fatdaddy a scris:

sa-i opresti capul


Ia vezi Pictore ca te trimit la buDeasa sa prinzi un bucat   


_______________________________________
azi maine si defibrilatoarele o sa functioneze cu fisa, sau bancnote


pus acum 13 ani
   
Modigliani
Moderator

Din: Atlantida
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8751
Nu , ca depune !

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Adevarul  e , ca inainte de a merge la pescuit am facut cateva ...matanii ca prea nu mai luase-m in ultimul timp decat foarte slab .Si de data asta D-ZEU mi-a ascultat rugile si .....se cunoaste !!!!!! Cat despre capatana...... AM VANDUT-O CU TOTUL, CA SI RESPECTIVUL E..... CAM PESCAR SI O..... DOREA PT. TROFEU SI .....ICRE !!!!!!!
Azi mi-am luat cantar deoarece al meu erea ruginit (cel pana la 10 kg.rusesc vechi )iar cel de bucatarie e pana la 5 kg. si am cam dato aproape ....GRATIS !!!! AVAND ICRE CRED .....1 KG.IAR DUPA SPUSELE LA CUMPARATOR (CARE A CANTARIT-O ACASA )
EREA .....SARITA DE 9KG.      ASTA E !!!!!!  MAINE VREAU SA  VAD DACA VOR (STIUCILE ) O POZA CU .....FAMILIA ............        


pus acum 13 ani
   
Drignei
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3056

valy a scris:

RESPECTIVUL E..... CAM PESCAR SI O..... DOREA PT. TROFEU SI .....ICRE !!!!!!!


Pai ce pescar e ala sa faca trofeu din captura altuia?


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Fiecare cum poate...mai putin sau mai mult mincinos 

_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
fatdaddy
Veteran

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 748

valy a scris:

Adevarul  e , ca inainte de a merge la pescuit am facut cateva ...matanii ca prea nu mai luase-m in ultimul timp decat foarte slab .Si de data asta D-ZEU mi-a ascultat rugile si .....se cunoaste !!!!!! Cat despre capatana...... AM VANDUT-O CU TOTUL, CA SI RESPECTIVUL E..... CAM PESCAR SI O..... DOREA PT. TROFEU SI .....ICRE !!!!!!!
Azi mi-am luat cantar deoarece al meu erea ruginit (cel pana la 10 kg.rusesc vechi )iar cel de bucatarie e pana la 5 kg. si am cam dato aproape ....GRATIS !!!! AVAND ICRE CRED .....1 KG.IAR DUPA SPUSELE LA CUMPARATOR (CARE A CANTARIT-O ACASA )
EREA .....SARITA DE 9KG.      ASTA E !!!!!!  MAINE VREAU SA  VAD DACA VOR (STIUCILE ) O POZA CU .....FAMILIA ............        



Pai inseamna ca a avut peste 10 kg. Un peste scos din apa pierde in scurt timp mai mult de 10% din greutate si chiar din ...lungime !


_______________________________________
azi maine si defibrilatoarele o sa functioneze cu fisa, sau bancnote


pus acum 13 ani
   
fatdaddy
Veteran

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 748
Valy,
Nu ne spui si noua nimic despre lanseta ? Poate pui si tu "neste" impresii la "Scule...". Cu care din lansete ai prins delfinul ala?


_______________________________________
azi maine si defibrilatoarele o sa functioneze cu fisa, sau bancnote


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
am pus la ,,scule si ce ne-am mai cumparat !!!!!

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Sa nu mai ...DERANZEZ  LA .....,,CAPTURI LA SPINING "CU POZE FACUTE IN BUCATARIE LE VOI POSTA AICI SA NU SE SUPERE NIMENI !!!!!!! Azi in graba am uitat camera foto acasa si am facut poze in ......bucatarie . 2 salai , 3  si respectiv 2,4 kg  cam atata .........azi.  Duminica poate .............

valy numai peisaje mai spining "cu poze facute bucatarie voi posta aici supere nimeni !!!!!!! MEMBRU DE ONOARE

37.9KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Si ....

valy numai peisaje .... MEMBRU DE ONOARE

28.7KB


pus acum 13 ani
   
bogdan78
Membru de baza

Din: avrig jud. sibiu
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 185
Sincer sa fiu ma bagi in pamant daca continui in felul asta.Mai trimitei si tu pe Olt la deal sa mai prind si eu ceva mare.In ultimul timp am prins doar strapazani si avatei,de zici ca pestii cei mari au emigrat in apele in care pescuiesti tu.    

valy numai peisaje sincer fiu bagi pamant daca continui felul asta.mai trimitei olt deal mai prind

38.9KB


_______________________________________
Fir intins si la mai mare!

pus acum 13 ani
   
fatdaddy
Veteran

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 748

valy a scris:

Sa nu mai ...DERANZEZ  LA .....,,CAPTURI LA SPINING "CU POZE FACUTE IN BUCATARIE LE VOI POSTA AICI SA NU SE SUPERE NIMENI !!!!!!! Azi in graba am uitat camera foto acasa si am facut poze in ......bucatarie . 2 salai , 3  si respectiv 2,4 kg  cam atata .........azi.  Duminica poate .............



"Iexplica"   !!!  Cand, unde , cum si mai ales la ce, ca tie nu-ti plac twisterele !


_______________________________________
azi maine si defibrilatoarele o sa functioneze cu fisa, sau bancnote


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Salaii i-am luat seara la ....oscilanta para alba de........16gr. M-a surprins si pe mine ca se inserase bine  !!!!! Dar intortochiate sunt damblalele rapitorilor !!!!! El e cam ....vanator nocturn fata de stiuca . Stiuca nu a vrut decat la viu . Cel care a fost cu mine a dat la viu si a luat 3 salai si o stiuca sarita de 2 kg.Maine sunt la Balta iarasi ...... sa vad cum e ca ploua de rupe si acum 

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Cat despre tine, Bogdane .....lasa ca si tu ai capturi la care ma minunam si eu !!!!! A venit si  vremea mea ,putin !!!!!!! La Seaca unde ma duc maine nu prea mai vrea DELOC CA A CRESCUT APA ....1METRU   !!!!!!!! DAR MA DUC SA VAD CE GANDURI ARE CA AM PROMIS LA CINEVA CA`L DUC SA PRINDA CEVA ....STIUCA FRUMOASA !!!!!  aCUM SA VREA SI EA ............

pus acum 13 ani
   
bogdan78
Membru de baza

Din: avrig jud. sibiu
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 185
Vali tu nu ai stiut ca salaul se prinde cel mai bine dupa lasarea intunericului?Sincer sa fiu eu am prins salai la twister la orele 22.00 in suvoiul turbinelor de la barajul unde pescuiesc eu.Marea majoritate a salailor prinsi de mine sunt prinsi pe intuneric fie la vobler fie la twister.

Modificat de bogdan78 (acum 13 ani)


_______________________________________
Fir intins si la mai mare!

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Azi nu a prea vrut  ..... De la 1,30 pm, pana sa inserat am luat decat un salau la 3 kg si o stiuca de freu`n kil si ceva .............SLABUT ....POATE PESTE FREO 3 ZILE .....VREA MAI BINE !!!!!
DIN MOTIVE DE .....SECUTITATE ...NU POT POSTA POZELE FACUTE PE BALTA DEOARECE .....POT SARI`N ...AER  !!!! ASA CA E MAI BINE SA LE VEDETI FACUTE IN ...ALTA PARTE !!!!!,

valy numai peisaje azi prea vrut  ..... 1,30 pm, pana inserat luat decat salau stiuca freu`n MEMBRU DE ONOARE

29.3KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Bogdane, eu pana acum nu prea m-am omorat cu salaul !!!! Stiam ca e nocturn , dar nu prea am cu cine sa`l caut noaptea pe balta  !!!! Poate fac o combinatie cu cineva si o sa ne ocupam si de ..........salau noaptea !!!!!

valy numai peisaje bogdane, pana acum prea m-am omorat salaul !!!! stiam nocturn dar prea cine sa`l MEMBRU DE ONOARE

44.9KB


pus acum 13 ani
   
bogdan78
Membru de baza

Din: avrig jud. sibiu
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 185
Daca te duci noaptea la salau incearca sa folosesti mai mult voblere care lucreaza la o adancime de maxim 2metri si de dimensiuni de 7-8cm cu miscare marunta.Poti folosi si voblere ratling gen Rapala RNR sau Bill Lewis.Cu asa ceva am avut un drill saptamana trecuta cum nu am avut niciodata.Avand ca martor un pescar mai in varsta acesta mi-a spus ca probabil a fost mreana sau somn destul de mare.Din pacate dupa ce m-am luptat circa 30 de secunde acest peste a reusit sa se dezgate din ancora voblerului fara ca eu sa-i vad macar culoarea.Stiu sigur ca nu a fost stiuca pentru ca pescuiam in curent destul de mare al apei si nu am avut struna,doar agrafa legata direct de fir.Am ramas cu buzele umflate scapand probabil cel mai mare peste prins de mine.Este pentru mine primul rateu in care imi scapa un peste,fara sa pun la socoteala taierile de fir si rupturile cu pesti bagati in agataturi.

_______________________________________
Fir intins si la mai mare!

pus acum 13 ani
   
bogdan78
Membru de baza

Din: avrig jud. sibiu
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 185

valy a scris:

Bogdane, eu pana acum nu prea m-am omorat cu salaul !!!! Stiam ca e nocturn , dar nu prea am cu cine sa`l caut noaptea pe balta  !!!! Poate fac o combinatie cu cineva si o sa ne ocupam si de ..........salau noaptea !!!!!

Vali uite aici un salau respectabil pe care la prins un prieten cu care mai pescuiesc eu.Poza este putin neclara fiind facuta cu telefonul pe intuneric.

valy numai peisaje valy pana acum prea m-am omorat salaul !!!! stiam nocturn dar prea cine sa`l caut

49.3KB


_______________________________________
Fir intins si la mai mare!

pus acum 13 ani
   
elias
Membru activ

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 58
Ma bag si eu aici cu voi

valy numai peisaje bag aici voi

64.1KB


pus acum 13 ani
   
elias
Membru activ

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 58
altul

valy numai peisaje altul

58.2KB


pus acum 13 ani
   
elias
Membru activ

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 58
Asta-i cel mai tare
Shad 10cm-jigg 28gr.

valy numai peisaje asta-i cel mai tare shad 10cm-jigg 28gr.

70KB


pus acum 13 ani
   
sorprodan
Veteran

Din: dabuleni
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 889

elias a scris:

Asta-i cel mai tare
Shad 10cm-jigg 28gr.

ce  model  e bre,,,,,,,,,,,,,,,ce marca??????


_______________________________________
cand    sunt  pe   dunare  ma  simt  rege, nu  dau  senzatia  asta  pe  toti banii  din  lume

pus acum 13 ani
   
Drignei
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3056
Fratilor, cu pozele astea mi-ati adus aminte de tinerete

valy numai peisaje fratilor, pozele astea mi-ati adus aminte tinerete

46.5KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Eheeeeee !!!!!!! erea lupul ....catel !!!!!!! CE VREMURI ...............
AN PRIMIT UN CLACKIN`RAP CNR-6 O FI BUN LA SALAU?


pus acum 13 ani
   
elias
Membru activ

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 58

sorprodan a scris:


elias a scris:

Asta-i cel mai tare
Shad 10cm-jigg 28gr.

ce  model  e bre,,,,,,,,,,,,,,,ce marca??????



Guma e un shad de 10cm de la Sakura si jigg-ul tot Sakura,de 28gr.Batzul e tot Sakura,Rookie MH,8;62".Mulineta Shimano Sedona 2500.Gazonul habar n-am ce samantza e


pus acum 13 ani
   
elias
Membru activ

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 58

Drignei a scris:

Fratilor, cu pozele astea mi-ati adus aminte de tinerete


Avat si somn zic eu


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Frumoase capturi !  Eu ca salaul sunt la ,, inceputuri " pana acum nu am dat la  ,,zgarciuri " dar odata tot trebuia sa incep  !!!

pus acum 13 ani
   
bogdan78
Membru de baza

Din: avrig jud. sibiu
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 185
Vali in pescuit toti suntem doar la inceputuri,deoarece in pescuit nu sunt reguli scise totul este sa perseveram in cautarea pestilor si sa-i facem sa muste din tablele,silicoanele si plasticele noastre.Pescuitul cu silicoane este destul de tehnic putand sa recuperezi naluca intr-o multitudine de feluri.Si eu mai trebuie sa mai exersez deoarece am inca probleme cu alegerea greutatii jigului in functie de adancimea si curentul apei.Daca reusesti sa joci siliconul asa cum se cere la momentul respectiv poti avea capturi cum poate nu ai prins la linguri si voblere.Uite un exemplu:

valy numai peisaje vali pescuit toti suntem doar pescuit sunt reguli scise totul este perseveram

31.9KB


_______________________________________
Fir intins si la mai mare!

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Am primit o poza din Spania de la un prieten , ca sa vezi unde m-a pus !!!!!!
Cred ca face parte din melodiile ,,se uita lumea la mine ....." !!!!

valy numai peisaje primit poza din spania prieten vezi unde m-a pus !!!!!! cred face parte din MEMBRU DE ONOARE

59KB

Modificat de valy (acum 13 ani)


pus acum 13 ani
   
elias
Membru activ

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 58
bestial

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Merci ! Dar daca eream iin poza cu stiuca cred ca la ala don poza ai cadea sacosa din mana .........    

pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628

bogdan78 a scris:

Vali in pescuit toti suntem doar la inceputuri,deoarece in pescuit nu sunt reguli scise totul este sa perseveram in cautarea pestilor si sa-i facem sa muste din tablele,silicoanele si plasticele noastre.Pescuitul cu silicoane este destul de tehnic putand sa recuperezi naluca intr-o multitudine de feluri.Si eu mai trebuie sa mai exersez deoarece am inca probleme cu alegerea greutatii jigului in functie de adancimea si curentul apei.Daca reusesti sa joci siliconul asa cum se cere la momentul respectiv poti avea capturi cum poate nu ai prins la linguri si voblere.Uite un exemplu:


Am avut si eu un twister exact ca acesta...deoarece l-am pus la gramda cu alte twistere i s-au modificat culorile...Cam asa arata la inceput...

valy numai peisaje bogdan78 scris:vali pescuit toti suntem doar pescuit sunt reguli scise totul este

39.8KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Si acum arata asa...

_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Iar se incarca greu pozele...

valy numai peisaje iar incarca greu pozele... MEMBRU DE ONOARE

26.9KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Coada muscata...

valy numai peisaje coada muscata... MEMBRU DE ONOARE

23.2KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628

elias a scris:

Asta-i cel mai tare
Shad 10cm-jigg 28gr.


Inca o ciudatenie biban prins la oscilanta de 20gr...

valy numai peisaje elias cel mai tare shad 10cm-jigg 28gr.inca ciudatenie biban prins oscilanta MEMBRU DE ONOARE

81.7KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
bogdan78
Membru de baza

Din: avrig jud. sibiu
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 185
Ionut eu nu amestec niciodata twisterele intre ele decat daca sunt de acelasi producator si culoare.Eu le tin in ambalajele originale si nearmate cu jiguri.Le montez jigul doar atunci cand le folosesc.Vezi ca isi pot schimba culorile si forma si in contact cu plasticul cutiilor in care sunt pastrate.

_______________________________________
Fir intins si la mai mare!

pus acum 13 ani
   
sorprodan
Veteran

Din: dabuleni
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 889

bogdan78 a scris:

Ionut eu nu amestec niciodata twisterele intre ele decat daca sunt de acelasi producator si culoare.Eu le tin in ambalajele originale si nearmate cu jiguri.Le montez jigul doar atunci cand le folosesc.Vezi ca isi pot schimba culorile si forma si in contact cu plasticul cutiilor in care sunt pastrate.

pai  mai  spunei  bre,,,,,,,,,,  ca  au  atractanti  pe   ele   arome    si   se   risipesc  de  nu  le tine  ambalate in punga de  plastic


_______________________________________
cand    sunt  pe   dunare  ma  simt  rege, nu  dau  senzatia  asta  pe  toti banii  din  lume

pus acum 13 ani
   
bogdan78
Membru de baza

Din: avrig jud. sibiu
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 185

sorprodan a scris:


bogdan78 a scris:

Ionut eu nu amestec niciodata twisterele intre ele decat daca sunt de acelasi producator si culoare.Eu le tin in ambalajele originale si nearmate cu jiguri.Le montez jigul doar atunci cand le folosesc.Vezi ca isi pot schimba culorile si forma si in contact cu plasticul cutiilor in care sunt pastrate.

pai  mai  spunei  bre,,,,,,,,,,  ca  au  atractanti  pe   ele   arome    si   se   risipesc  de  nu  le tine  ambalate in punga de  plastic

Foarte corect.


_______________________________________
Fir intins si la mai mare!

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Astazi la invitatia unui prieten de a da o ....tura pe la Seaca sa vedem care mai e treaba ,am ajuns pe balta la 3 pm.Balta putin cam inghetata dar cu exceptia catorva locuri ,in care am si dat freo ora dar ...............NIMIC !!!!! PROBABIL  CA ,DECAT SCOSESERA PLASELE DE ACOLO !!!! IN SCHIMB AM PRINS CATEVA POZE .............

valy numai peisaje astazi invitatia unui prieten ....tura seaca vedem care mai treaba ,am ajuns MEMBRU DE ONOARE

22.4KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Sau..............

valy numai peisaje MEMBRU DE ONOARE

27.8KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
si......... o pescarita ......

valy numai peisaje pescarita ...... MEMBRU DE ONOARE

27.7KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Si noi.........

valy numai peisaje MEMBRU DE ONOARE

46KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Si un soare a....apune.........

valy numai peisaje soare MEMBRU DE ONOARE

41.3KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Azi am iesit la o tura cu bicla si am facut cateva poze ....de iarna .......

valy numai peisaje azi iesit tura bicla facut cateva poze ....de iarna ....... MEMBRU DE ONOARE

57.7KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Azi am iesit la o tura cu bicla si am facut cateva poze ....de iarna .......

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Azi am iesit la o tura cu bicla si am facut cateva poze ....de iarna .......

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
se vede cat de bine merge .................postezi ,da eroare si apari de 3 ori ...sa-ti miroasa ...gura`flori.....mai.....mai !!!!!

pus acum 13 ani
   
sorprodan
Veteran

Din: dabuleni
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 889
bravo  maestre ,   am  foo  si  eu pe  DUNARE    duminica  o  fost  bestial,  numai  rosioara de  2,5 kg  am  luat

_______________________________________
cand    sunt  pe   dunare  ma  simt  rege, nu  dau  senzatia  asta  pe  toti banii  din  lume

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Fa-ma sa inteleg , ai luat ,,numai rosioara de 2,5 kg. bucata ????? sau rosioara cam 2,5 kg .toate capturile !!!!!!Rapitor deloc???

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Ieri am dat o tura cu biklele pe la Zimnucea in cautarea unei locatii (In care dupa spusele la 1 prieten ,s-a prins stiuca la greu saptamana trecuta ).Cunoste-am balta darcu toate sperantele mele ,NU AM VAZUT NICI  ....TRASATURA !!!!! Iar apoi am dat o fuga si pe la Regina care se afla la o ..aruncatura de batz. La fel ,am incercat pe langa pomii dezradacinati ramasi in urma puhoiului ce a fost, cand a crescut Dunarea ,dar .......iata cateva poze .

valy numai peisaje ieri dat tura biklele zimnucea cautarea unei locatii (in care dupa spusele MEMBRU DE ONOARE

73.1KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Si ...............

valy numai peisaje MEMBRU DE ONOARE

44.4KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Tatonari............

valy numai peisaje MEMBRU DE ONOARE

42KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Si bulgarii ereau la pescuit de  Florii .........

valy numai peisaje bulgarii ereau pescuit de  florii ......... MEMBRU DE ONOARE

24.4KB


pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Degeaba   ,,SA DESCHIS SEZONUL DE PESCUIT LA STIUCA "Cum bat toba ziarele ca-ci cumatra nu are nici un gand sa traga pana la ............TOAMNA ,Deci avem de asteptat ......nu gluma ............

pus acum 13 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Si cateva poze de la Dunare in asteptarea .......somnului.......

valy numai peisaje cateva poze dunare asteptarea MEMBRU DE ONOARE

39.6KB


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Asteptare............
cand are de gand sa traga mai ..................

valy numai peisaje cand are gand traga mai MEMBRU DE ONOARE

36.3KB


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Pirostrii marca .Andrei .........
Alaturi de tocanita de pipote si carnatii de mistret.eeeeeeeeeeeee....................

valy numai peisaje pirostrii marca .andrei tocanita pipote carnatii MEMBRU DE ONOARE

41.4KB

Modificat de valy (acum 12 ani)


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Loc de  ,,somnotit "

valy numai peisaje loc de  ,,somnotit " MEMBRU DE ONOARE

51KB


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Cand va creste Dunarea aici va fi ..........DURERE LA RAPITOR !!!!!!!

valy numai peisaje cand creste dunarea aici rapitor !!!!!!! MEMBRU DE ONOARE

46.1KB


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Ajuns acasa ......

valy numai peisaje ajuns acasa ...... MEMBRU DE ONOARE

62.6KB


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Si cei  ,,sase cai frumosi "............







Modificat de valy (acum 12 ani)


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Incepand de maine timp de 2 saptamani voi fi plecat la munte cu bicicleta ,dar voi lua si o lacseta de spin la mine poate ???!!! Cine stie?  Pana atunci FIRE ZBUCIUMATE LA TOTI !!!!!    

valy numai peisaje incepand maine timp saptamani voi plecat munte bicicleta ,dar voi lua lacseta MEMBRU DE ONOARE

31.5KB


pus acum 12 ani
   
Drignei
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3056
Dupa ce Vali si Radu au trecut prin Craiova...

valy numai peisaje dupa vali radu trecut prin craiova...

42.8KB


pus acum 12 ani
   
Indian Larry
MEMBRU DE ONOARE

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2114
Asta nu s-a potolit , a venit dupa voblere , asa-i ?

pus acum 12 ani
   
Drignei
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3056
Si dupa ce m-a facut sa ma indragostesc de bicicleta lui (desi era sa cam sar in cap de pe ea ca are frane hidraulice )

valy numai peisaje dupa m-a facut bicicleta lui (desi era cam sar cap are frane hidraulice

48.9KB


pus acum 12 ani
   
Drignei
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3056

Indian Larry a scris:

Asta nu s-a potolit , a venit dupa voblere , asa-i ?

A venit! Si-a luat!  Adica...I le-am dat eu...Pe ales! (el a ales)

Modificat de Drignei (acum 12 ani)


pus acum 12 ani
   
Drignei
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3056
Asa... se pare ca dupa ce a avut de infruntat canicula de la Craiova la Severin, apoi furtuna, cu 50 de kile de bagaj pe un portbagaj garantat la 25 (modificat "in fuga", sper sa-l tina), ar fi ajuns sa dea si cu boata-n "balta", pe Cerna. Pe Dunare nu stiu daca a mai apucat. Oricum, are de facut aproape 2000 de km si acum n-are semnal. Eu abia astept restul de poze

pus acum 12 ani
   
sorprodan
Veteran

Din: dabuleni
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 889
bre  nea  VALE"  e  mai  nebun   ca  toti  d-aci
  ma  mir  cum  de  nu  a trecul  prin  dabuleni,,,,,sa-i  pun  doi  grasuni  de  pepeni  pe  masa  bre  sa  mance  si  gura lui..................


_______________________________________
cand    sunt  pe   dunare  ma  simt  rege, nu  dau  senzatia  asta  pe  toti banii  din  lume

pus acum 12 ani
   
bogdan78
Membru de baza

Din: avrig jud. sibiu
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 185

valy a scris:

Incepand de maine timp de 2 saptamani voi fi plecat la munte cu bicicleta ,dar voi lua si o lacseta de spin la mine poate ???!!! Cine stie?  Pana atunci FIRE ZBUCIUMATE LA TOTI !!!!!    

Unde anume ai plecat?Prin ce zona a tarisoarei noastre?


_______________________________________
Fir intins si la mai mare!

pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Am ajuns din ...pacate mai devreme acasa ,datorita unor probleme care le-a avut cel mic (15 ani )care a fost singurul meu coechipier,din pacate .......Am dat in prima zi pe la Cosmin care ca DEOBICEI ESTE UN MARE OM. Si prin Itermediul forumului AI MULTUMESC pentru ca EXISTA !!!!!!! La Herculane ,dupa 1 drum de fre`o 200 km de pedalat intr-o zi .CANICULARA ,dimineata urmatoare m-am delectat la pescuit de clean pe Cerna chiar langa bazinele cu apa termala . Am luat de fr`o 2 gratare ,dar mici, la 100-150 gr . bucata .Pe Dunare la spin nu a pus gura ,in ciuda voblerelor daruite de Cosmin si a evolutiilor ,lor in apa de am crezut ca dau cu .Rapala !!!!! Cel mic nu dupa cate 100-150 km pe zi cu un bagaj (al lui )de 25kg. nu prea mai avea chef sa-mi faca poze asa ca poze cu lanseta`n mana nu prea am, de la acest traseu ,care a cam durat 9 zile si aproape 900km parcursi.Sa va arat cateva poze de la traseu iar apoi cateva cu ce am facut azi la peste ........
incep cu ...........voblerele marca Cosmin !!!

valy numai peisaje ajuns din ...pacate mai devreme acasa ,datorita unor probleme care le-a avut cel MEMBRU DE ONOARE

23.4KB


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Si el a ramas cu gura cascata la ce ,,jucarii" face baiatul asta al nostru .........

valy numai peisaje ramas gura cascata face baiatul asta nostru ......... MEMBRU DE ONOARE

26.4KB


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Inpreuna cu ,,Rapala ala mic "

valy numai peisaje inpreuna ,,rapala ala mic " MEMBRU DE ONOARE

35.9KB


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Iata si cele doua slabiciuni ale mele..............
cam asta a fost bagajul aproape 57 kg.........fara bike............

valy numai peisaje iata cele doua slabiciuni ale cam asta fost bagajul aproape MEMBRU DE ONOARE

45KB

Modificat de valy (acum 12 ani)


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Salut forumistii de la ......cazanele mici..........

valy numai peisaje salut forumistii MEMBRU DE ONOARE

56.7KB


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Cel mic.........Pe Godeanu.............

valy numai peisaje cel MEMBRU DE ONOARE

58.2KB


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Dintre cei care cunoasteti cheile Sohodolului ,iata ce au facut minti bolnave ........l-au secat .....pacat de ce frumusete de peisaj EREA ODATA...........

valy numai peisaje dintre cei care cunoasteti cheile ,iata facut minti bolnave secat .....pacat MEMBRU DE ONOARE

61.2KB


pus acum 12 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Ultima iesire pe Dunare, cu un ,,destept". La inceput speram sa facem treaba dar pentru el erea sa se sfarseasca cam ....nasol ....cand a ramas singur in barca a plecat sa ,,dea el unde stie" numai ca fiind ,,baltan"cand a trecut la 50m o salupa cu viteza,in loc sa puna barca ,cu ,,botu`n val" avea electricul,a incercat sa ajunga la mal ! Daca nu`l ajutau cativa pescar din apropiere se ineca`n ...barca..........

valy numai peisaje ultima iesire dunare, inceput speram facem treaba dar pentru erea sfarseasca cam MEMBRU DE ONOARE

44.3KB


pus acum 10 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Deci si in starea asta a reusit sa iasa la mal ....bagajul ,baterie pt. motor bagaj ereau la fund ,sonarul ,vesta de salvare si rucsacul plecase`ra cu primul ....val...

valy numai peisaje deci starea asta reusit iasa mal ,baterie pt. motor bagaj ereau fund ,sonarul MEMBRU DE ONOARE

48.1KB


pus acum 10 ani
   
@didelpro
MEMBRU DE ONOARE

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 875
Valy, doua Jack, apoi, scoala cit cuprinde. ..cele bune
ps si bulan si la el


_______________________________________
Sa ,, aiva ,, ochiu cat maslina !

pus acum 10 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Ieri am incercat iarasi ...Dunarea in ciuda barometrului care a scazut brusc de la 750 la 740.sa prindem doi iepuri dintr-o lovitura, eu am intrat cu barca pe Dunare iar prietenul meu pe ,,garla lui iancu"la Suhaia. de la 7 dimineatza pana la 5 seara am ,,batut 6 km fluviali(3 aval si 3 amonte )FARA NICI O TRASATURA!!!!.In ciuda locurilor perfecte pt. rapitor(anafoare ,pomi in apa si pesti ....la greu )cat si a Dunarii care a fost aproape oglinda.In afara de cateva poze cu locuri de vis, un Rapala si cateva jiguri lasate tribut Dunarii ,erea sa las si o ancora umbrela (150ron)intr-o buturuga la 7,8m adancime. Am tras de parama fre`o trei sferturi de ora .Si dupa mal si din barca ,in toate directiile si .....am reusit sa o dau afara (mai aveam putin si rupeam oglinda la barca )dar am capatat si intindere musculara de o sa merg tiptil prin casa cateva zile!!!! Asta e....

valy numai peisaje ieri incercat iarasi ...dunarea ciuda care scazut brusc 750 740.sa prindem doi MEMBRU DE ONOARE

52.8KB


pus acum 10 ani
   
valy
MEMBRU DE ONOARE

Din: ALEXANDRIA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1589
Azi am luat pauza dar nu de tot .Am iesit cu barca la o tura pe raul Vedea .......


-overview&list=UU_ui5I_MEB-PtxnjFuOE26g


pus acum 10 ani
   
Pagini:  1 2 3  

Mergi la