FORUM PESCUITUL - Pescar Hoinar prin Romania
Forumul pescarilor din Romania . Iti plac pestii , pescuitul , iesirile in natura ? Aici este locul tau de pe internet....Tehnici de pescuit , nade si momeli pentru pesti , scule de pescuit , barci pentru pescari , specii de pesti , discutii despre pescuit , aici le gasesti . Informatii despre balti , pesti rapitori, Delta Dunarii , pescuit pe Dunare , solunar, salau , crap , caras , stiuca , biban, voblere , twistere , lansete si mulinete pentru pescari, magazin de pescuit , retete , bors de peste , peste la gratar , peste la cuptor , plachie de peste....Pentru toti pescarii din Romania....FIR INTINS !
Lista Forumurilor Pe Tematici
FORUM PESCUITUL - Pescar Hoinar prin Romania | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUM PESCUITUL - PESCAR HOINAR PRIN ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
lutsen 24 ani
Femeie
24 ani
Cluj
cauta Barbat
24 - 48 ani
FORUM PESCUITUL - Pescar Hoinar prin Romania / LOCURI DE PESCUIT - BALTI / Balta Catusa  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Aceasta balta este situata la iesirea din Galati, in aproprierea combinatului siderurgic,desi multi spun ca aceasta balta nu are peste sau chiar daca are este poluat, ei bine eu nu ii consider pescari adevarati.Frumusetea acesteai balti nu se afla la exterior, nu are peisaje iesite din comun, deoarece predomina furnalele de la combinat.Prin pozele pe care le-am facut pana acum si le-am postat pe forum am incercat sa va prezint o Catusa mult mai curata decat este ea in realitate.Dar asta pentru mine nu conteaza, inca de cand eram mic merg aici, de la 4 ani, cand tata pescuia si eu prindeam broaste si lipitori.Asta pana cand am descoperit pescuitul la undita-tot aici la varsta de 9 ani si incetul cu incetul am vazut ca se poate prinde si la lanseta chiar mai mare decat la bat.Frumusetea acestei balti este interioara, nicio balta din Galati nu se compara cu ,,EA''-praguri, apa adanca in unele locuri de 6m, gropane, pontoane scufundate pline de scoici, izvoare naturale, si mai ales peste-desigur pentru cine stie sa prinda.Eu de obicei pescuiesc aici la caras de distractie, dar am mai prins si crap de 6 kg si chiar ieri am mai scapat unul cam la fel (fapt ce m-a determinat sa scriu acest articol).Tot secretul consta in finete, carlige mici,fire subtire, nelipsita mamaliga,si lansari in larg, nu ca nu s-ar prinde daca ai da mai aproape, eu arunc la 80-100 de m, iar drilul cu pestele, mai ales daca este unul mai ,,tapan'' nu e deloc diferit fata de cel din apele curgatoare, lupta la fel de tare, ieri aproape mi-a luat vreo 130 de fir, mentionez ca pescuiam cu 0.25,iar pestele a scapat atunci cand sa il iau la mincioc,astfel as fi putut sa-i dovedesc lui Larry ca se poate prinde asa ceva si atunci cand dai fin, dar asta e n-a fost sa fie al meu, dar promit solemn ca pana la finele anului tot o sa postez aici. pe forum o poza cu un astfel de exemplar.

balta catusa aceasta balta este situata iesirea din galati, multi spun aceasta balta are peste sau MEMBRU DE ONOARE

29.7KB

Modificat de Rockyonutz (acum 14 ani)


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Indian Larry
MEMBRU DE ONOARE

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2114
Frumoasa descrierea, te invidiez oarecum, esti mult mai aproape de apa decat mine..Dar ce sa-mi dovedesti ca n-am inteles prea bine..

pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Am vrut sa dovedesc ca se poate sa prinzi crap si la carlige mici-nr 8, am mai avut noi o discutie anterioara nu stiu daca o mai tii minte, nu mi-o lua in nume de rau.Uite montura.

_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
carligele sunt legate cu 0.04 textil iar firul principal este de 0.3

Modificat de Rockyonutz (acum 14 ani)


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
si poza desigur...carligul de jos a pocnit...exact atunci cand nu trebuia...

balta catusa poza jos atunci cand trebuia... MEMBRU DE ONOARE

16.2KB

Modificat de Rockyonutz (acum 14 ani)


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Indian Larry
MEMBRU DE ONOARE

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2114

Rockyonutz a scris:

Am vrut sa dovedesc ca se poate sa prinzi crap si la carlige mici-nr 8, am mai avut noi o discutie anterioara nu stiu daca o mai tii minte, nu mi-o lua in nume de rau.Uite montura.




Desigur, nimic nu este imposibil.Nu tin minte exact discutia, dar nu cred ca am spus ca este imposibil sa prinzi SI cu carlige mici.Din intamplare, in timp ce pescuiam dupa caras, am "nimerit" intr-o "casa" de crap....iti dai seama ca aveam carlig mic, dar am luat si mustacios, desi am avut f.multe rateuri pana am decis sa schimb carligul cu unul mai mare.Urmarea a fost putin mai neplacuta pentru el.   S-a mai intamplat sa agat si bibani cu carlig de oblete, deci nu este ceva imposibil.Probabil am spus ca la crap se folosesc carlige mai mari(4,2,1) dar nu am negat faptul ca poti prinde si cu nr 8 sau 10, etc.
Si de ce sa ti-o iau in nume de rau?Din contra,imi plac discutiile astea, cateodata sunt benefice. 

Te asteptam cu noi poze si chiar cu capturi.Fir intins!

Modificat de Indian Larry (acum 14 ani)


pus acum 14 ani
   
Indian Larry
MEMBRU DE ONOARE

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2114
Daca scoti dihania la lumina, poate vin 2-3 zile sa-i cautam si rudele.

pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
maine o sa ma duc sa il caut macar pe fratele lui, sper sa fie de aceiasi varsta, dar daca e mai mare ca el nu ma supar sper doar sa vina...

_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Modigliani
Moderator

Din: Atlantida
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8751
Ionut , inca odata te felicit pentru acuratetea si ,, limpezimea " postarilor tale ! Multumim pentru descrierea Catusei , si in general pentru aportul adus in forum .

Maine iti tin pumnii ! Si tine minte : ..... Vreau sa-l vad in poza .

Spui ca ai teren accidentat pe fundul Catusei . Ce cred eu ca presupune asta : Limiteaza numarul acelor la maximum 2 . Daca nu cumva chiar unul singur . Ce ne-ai aratat tu este forfac clasic de caras . Iti imaginezi ce se va intampla sa dai iarasi de el , sa-l simti in drill , sa-l aduci spre mal , si unul din carligele goale sa se agate in vreo prostie de pe fundul apei ? Nu stiu tu ce-ai face , eu sigur ..... ,, mi-as taia venele " cu bomfaierul in piata publica !!!

Deci , tati , incearca cu incredere monturile de crap . Avem multe articole cu poze si explicatii pe forum . Daca mai ai nelemuriri suntem multi gata sa vorbim despre ele !

Have  nice day tommorow , and i'll think of you kid ! Best wishes !

   


pus acum 14 ani
   
DeyuXel
MEMBRU DE ONOARE

Din: Hunedoara/Nürnberg
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 491
De multe ori mai multe carlige nu inseamna mai multe sanse ! (asta am auzit-o si pe forum si pe malul apei) . Se poate intampla cum a zis Pictoru' , se agata de fundul apei ... Te zgarii pe ochii .
Sau ti se poate intampla cum mi s-a intamplat mie saptamana trecuta , s-a agatat de minciog !Si cum nu l-am intapat bine , a scapat .

Vorbind de balta . E foarte frumoasa , te astept cu mai multe poze ! Sa o vedem si noi mai bine !

Fir intins ! Si Sa te vedem in poza cu Stra-Stra-Strabunica lu' ala pe care l-ai scapat ! 


_______________________________________
Cand e sa n-ai noroc , dai de un cui si-n PI**A !

pus acum 14 ani
   
Sagittarius
Membru activ

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 63
salut...felictari pentru postare si descriere!Insa vreau sa iti spun ceva:aici carligele au fost de vina... incearca si cu niste riguri fir de par pt crap de exemplu..dai cu 2-3 bete,1 la crap...ok?doar sa lasi frana mai moale,sau daca ai baitrunner,activeaza-l...ca..de ''da unu in tine'' adio bat...stii sa inoti?  

pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Fir de par, boiles, porumb etc. aici pestele nu stie ce sunt astea, el a auzit doar de mamaliga, poate la porumb ar trage dar la boiles cunosc pe cineva care a dat 6 zile aici pe un loc, a nadit cu boilesuri a pus si in carlig si a prins doar un crap...in 6 zile de pescuit de dimineata pana seara...aici mamaliga e cheia, eu nu prea am avut rabdare sa dau la peste mare, in general, dar de acum incolo o sa sacrific cateva zile si o sa ma axez numai pe crap poate o sa mai am norocul sa dea unul peste mine...si ai mare dreptate cu frana si acum cand a tras mi-a bagat jumatate de bat in apa, am intepat, si apoi am dat drumul la frana, si asa sunt oameni care au ramas fara lansete aici din cauza ca nu au slabit frana...

_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Sagittarius
Membru activ

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 63
nu te complica cu boiliesuri...sau...complica-te dar..cu cele solubile.porumbul pe fir de par(2 boabe cu un tehnopuffi intre ele)ar trebui sa mearga.

pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
O sa incerc mai multe metode pana va da rezultat una...pana la sfarsitul anului am timp destul. o sa tin cont de sugestia ta si iti voi spune daca a dat rezultate sau nu, apropo ce fel de porumb recomanzi?

_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Modigliani
Moderator

Din: Atlantida
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8751
Asculta aici :

   - sa dai cu ace maleabile ( care sa nu fie facute din otel casant . Sa le poti usor indrepta cu un patent ! ) Ai sa intelegi singur de ce !
   - fiind invatat cu hrana naturala , aia sa-i dai ! Porumb in lapte si conserva ,, Bonduelle "
   - Incearca si la mal ( max 25 m aruncare ) . E un an ciudat , Crapul inca se mai ,, bate " .
   - da la carne de scoica jumate fiarta ( ca sa stea in carlig ) . Fac pariu ca balta aia are milioane de scoici !
   - nu nadi excesiv . S-ar putea sa-l sperii ! El nu-i invatat cu hrana din abundenta !
   - Schimba firele . Cauti crap mare ? Baga fir de 0,32 - 0,37 !
   - Slabeste franele !
   - .......... fi vigilent !

...............................

   Fir intins , ..... tanar membru de onoare ! 


pus acum 14 ani
   
Modigliani
Moderator

Din: Atlantida
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8751
Daca nici maine nu aduci poze cu ,, bestia " , ...... te ,, bannez " 5 minute ! Ai grija ce faci !    

pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Pictore nu depinde de mine...dar ar fi asa as prinde cate unul la fiecare partida...dar sper ca va ma lovi norocul din nou si o sa scot o bestie din apa...Doamne ajuta!!!

_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Si crap a fost...

balta catusa crap fost... MEMBRU DE ONOARE

75.2KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Modigliani
Moderator

Din: Atlantida
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8751
... Bravo taticule ! Bravo !!!

balta catusa ... bravo taticule bravo !!!

40.7KB


pus acum 14 ani
   
Preston
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2750
Super captura...bravo felicitari la mai mare.

pus acum 14 ani
   
Mihnea
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1177
Foarte frumos.Te felicit!

_______________________________________
Prinzi nu prinzi tot pescuit se numeste

pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Are 4.5 kg, l-am prins ieri dupa amiaza cam pe la ora 6, la boaba de mamaliga, carlig nr 6 legat cu textil teflonat de 0.20 lanseta de 4.20 si fir mono de 0.25!In mamaliga am pus srot, anison, sirop de capsuni, si miere.Drilul-45 min eram pe un loc foatre ingust si a fost foarte dificil sa il obosesc, nici mincioc nu aveam, noroc ca a intrat tata in apa sa ma ajute caci altfel nu cred ca aveam sanse prea mari!

_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
DeyuXel
MEMBRU DE ONOARE

Din: Hunedoara/Nürnberg
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 491
BRAVO ,BRAVO, BRAVO !!!


_______________________________________
Cand e sa n-ai noroc , dai de un cui si-n PI**A !

pus acum 14 ani
   
Drignei
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3056

Rockyonutz a scris:

Are 4.5 kg, l-am prins ieri dupa amiaza cam pe la ora 6, la boaba de mamaliga, carlig nr 6 legat cu textil teflonat de 0.20 lanseta de 4.20 si fir mono de 0.25!In mamaliga am pus srot, anison, sirop de capsuni, si miere.Drilul-45 min eram pe un loc foatre ingust si a fost foarte dificil sa il obosesc, nici mincioc nu aveam, noroc ca a intrat tata in apa sa ma ajute caci altfel nu cred ca aveam sanse prea mari!

Felicitari! Eu la varsta ta nu ma puteam lauda cu asa ceva...Da' tot nu am inteles cu ce te-a ajutat tatal tau intrand in apa...


pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Pai repet nu aveam mincioc si eram si pe un loc ingust, si aveam si obstacole in fata mea, putea sa-l pierd langa mal in vreun stuf si iti dai seama ca ,,imi taiam venele de ciuda'' asa nu mi-am asumat niciun risc!

_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Drignei
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3056
tot nu am inteles...ti l-a scos tatal tau?

pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
    L-a luat in brate si apoi a venit la mal cu el!

Modificat de Rockyonutz (acum 14 ani)


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Fishbones
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1651
Aaaa, pai atunci nu se pune la tine, ci la tatal tau, el l-a adus pe mal
Glumesc   Cred ca majoritatea am fost pusi in situatia de a cere ajutor celor din apropiere, in cazuri de genul asta si chiar si cu minciogul, tot trebuie sa te ajute cineva, deci nu-l scoti chiar singur.

Modificat de Fishbones (acum 14 ani)


pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Lanseta a stat in permanenta in mana mea si decat sa-l pierd mai bine asa!!!Si oricum pescarii trebuie sa se ajute intre ei!

_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Pe Catusa gheata e groasa de 15cm, sunt si pescari dar in afara de firca altceva nu se mai prinde...Oare unde a disparut bibanul???

balta catusa catusa gheata groasa 15cm, sunt pescari dar afara firca altceva mai unde disparut MEMBRU DE ONOARE

43.4KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Alt pescar

balta catusa alt pescar MEMBRU DE ONOARE

34.6KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 14 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Balta Catusa a atins saptamana trecuta cea mai mare crestere inregistrata vreodata digul a fost inaltat pentru a nu se uni cele 2 balti, este grozav ca peste praful negru de pe dig a fost pus pietris si nisip, in aceasta perioada, cand apa este asa de mare pestele bate malul, carasul...nu trage aproape deloc, singurul care mananca este crapul, numai ca trebuie si multa rabdare ca sa il gasesti...Dupa cum se vede, multi pescari astazi pe dig.

balta catusa balta catusa atins saptamana trecuta cea mai mare crestere vreodata digul fost inaltat MEMBRU DE ONOARE

34.4KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Locul unde era candva tribuna...

balta catusa locul unde era candva tribuna... MEMBRU DE ONOARE

35.7KB

Modificat de Rockyonutz (acum 13 ani)


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Platforma...a disparut!

balta catusa disparut! MEMBRU DE ONOARE

50.9KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
A intrat apa si pe calea ferata...

balta catusa intrat apa calea ferata... MEMBRU DE ONOARE

64.1KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Dupa o perioada in care nu am mai fost la Catusa am primit azi o invitatie pt o partida scurta pana la ora 12, obosit de ieri de la Dunare mi-am zis ca e OK...Am facut dimineata la repezeala o mamaliga cu...usturoi, si hai la peste...Nadesc locul, prind cativa carasi, pe cei mai mici ca palma i-am eliberat, si pe la ora 11 imi pleaca lanseta de pe suport...intep si imi zic: Asta e crap...Lanseta??? Un feeder de 2,70 cu actiune de 60gr, si fir 0.20...exact montura si firul cel mai fin...Am reusit sa il aduc aproape de mal dupa 5 min, am avut noroc, nici nu i-am dat fir, am slabit frana dar nu lua deloc, asa ca mi-am dat seama ca vine singur...odata adus langa mal, m-am bagat in apa ca sa nu il scap in stuf...si l-am obosit 10 min, dupa care m-a ajutat un amic sa il iau fara mincioc...ajuns acasa l-am cantarit si...minunat 4.6 kg...

balta catusa dupa perioada care mai fost catusa primit azi invitatie partida scurta pana ora 12, MEMBRU DE ONOARE

60.8KB

Modificat de Rockyonutz (acum 13 ani)


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Montura simpla, carligele Gamakatsu, nr. 10 legate cu textil de 0.12, cel cu noroc a fost cel legat de naditor pe care in infing de fiecare data in mamaliga, ca momeala pufuleti cu aroma de miere.

balta catusa montura simpla, carligele gamakatsu, nr. legate textil 0.12, cel noroc fost cel legat MEMBRU DE ONOARE

31.2KB

Modificat de Rockyonutz (acum 13 ani)


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Locul cu pricina se vede apa tulbure la mal...

balta catusa locul pricina vede apa tulbure mal... MEMBRU DE ONOARE

69.4KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 13 ani
   
Drignei
Veteran

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3056

Rockyonutz a scris:

odata adus langa mal, m-am bagat in apa ca sa nu il scap un stuf...si l-am obosit 10 min, dupa care m-a ajutat un amic sa il iau fara mincioc...ajuns acasa l-am cantarit si...minunat 4.6 kg...


Felicitari, Ionut! Vorba lu' Didel: esti "cam pescar"! 


pus acum 13 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Crap de 5 kg la Catusa...

balta catusa crap catusa... MEMBRU DE ONOARE

56.4KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 11 ani
   
Rockyonutz
MEMBRU DE ONOARE

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2628
Si de acum o saptamana de 3.5 kg...

balta catusa acum saptamana 3.5 kg... MEMBRU DE ONOARE

67.8KB


_______________________________________
,,Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.''

                                                          Ernesto Che Guevara


pus acum 11 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la