FORUM PESCUITUL - Pescar Hoinar prin Romania
Forumul pescarilor din Romania . Iti plac pestii , pescuitul , iesirile in natura ? Aici este locul tau de pe internet....Tehnici de pescuit , nade si momeli pentru pesti , scule de pescuit , barci pentru pescari , specii de pesti , discutii despre pescuit , aici le gasesti . Informatii despre balti , pesti rapitori, Delta Dunarii , pescuit pe Dunare , solunar, salau , crap , caras , stiuca , biban, voblere , twistere , lansete si mulinete pentru pescari, magazin de pescuit , retete , bors de peste , peste la gratar , peste la cuptor , plachie de peste....Pentru toti pescarii din Romania....FIR INTINS !
Lista Forumurilor Pe Tematici
FORUM PESCUITUL - Pescar Hoinar prin Romania | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUM PESCUITUL - PESCAR HOINAR PRIN ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
i.oana din Bucuresti
Femeie
20 ani
Bucuresti
cauta Barbat
20 - 45 ani
FORUM PESCUITUL - Pescar Hoinar prin Romania / POZELE MELE - PESCUIT / Primul peste de talie mare  
Autor
Mesaj Pagini: 1
alexem87
Membru

Din: Galati
Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 16
Crap 3.6 kg. Cand spun captura mea de fapt in cazul de fata vreau sa zic la lanseta mea. Nu l'am adus eu la mal. Eu doar m am bagat in apa si l'am luat in brate  Meritul de a'l aduce la mal ii apartine unui amic de'al meu(Ionutz) in fata caruia jos palaria, un pescar desavarsit. Cu urmatorul ma lupt eu...sper 

primul peste talie mare crap 3.6 kg. cand spun captura mea fapt cazul fata vreau zic lanseta mea.

61.1KB


_______________________________________
"Eruditii de mult au recunoscut ca pescuitul transforma omul in filozof. Din pacate, e aproape imposibil sa cumperi unelte decente cu un salariu de filozof" Patrick McManus

pus acum 11 ani
   
alexem87
Membru

Din: Galati
Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 16
Si Ionutz cu bestia in mana... =D

primul peste talie mare ionutz bestia mana...

72.5KB


_______________________________________
"Eruditii de mult au recunoscut ca pescuitul transforma omul in filozof. Din pacate, e aproape imposibil sa cumperi unelte decente cu un salariu de filozof" Patrick McManus

pus acum 11 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la